Keywords:
Security, Security Professionals, Education Market, Security Domain, ICT, Safety
Edu type:
Course or training
Location:
Multiple locations
Education:
MBO-4/HAVO/VWO (EQF 4)
Start date:
12/04/2023
Study Load:
24 hrs
Duration:
1 week
More information

Description:

Tijdens de CDPSE® (Certified Data Privacy Solutions Engineer)-cursus wordt u opgeleid tot een breed onderlegde specialist op het gebied van het beschermen van persoonsgegevens. Na afronding van de cursus heeft u een gedegen kennis van de drie domeinen om deze in de praktijk toe te kunnen passen en bent u geheel voorbereid op het betreffende examen.


De CDPSE®-cursus bestaat uit vier klassikale cursusdagen waarin de theorie wordt afgewisseld met praktijkcasussen en oefenvragen. Er wordt uitgebreid ingegaan op ieder domein, zodat u voldoende tijd heeft uzelf de stof eigen te maken. Op de laatste lesdag krijgt u een uitgebreid CDPSE®-proefexamen dat uiteraard ook nabesproken wordt.


De CDPSE®-cursus heeft een grotendeels technisch karakter en is daarmee in de eerste plaats geschikt voor medewerkers die zich met de technische aspecten van het beschermen van persoonsgegevens bezighouden, zoals IT-consultants, IT-architecten en securityprofessionals. Maar ook medewerkers die zich vanuit organisatorisch perspectief met privacy bezighouden, zoals data privacy officers en functionarissen gegevensbescherming, hebben veel profijt van deze training, omdat het hen in staat stelt met de technische professionals te communiceren en de technische maatregelen te beoordelen.

Doelgroep

De CDPSE® Preparation Course is bedoeld voor cursisten die de taak krijgen of hebben om technische privacy-oplossingen te creëren en implementeren.

  • Consultants information security & privacy
  • Data analysten
  • Data Scientist
  • Domain Architecten Legal Care/Compliance/Privacy
  • IS Engineers User Data Protection
  • IT Project Managers
  • Privacy Managers
  • Privacy Analysten/Engineers
  • Privacy Solutions Architecten
  • Software Engineers

Voorkennis

Basiskennis van informatiebeveiliging is nodig. Beschikt u hier nog niet over, dan raden wij aan de Information Security Foundation cursus te volgen voorafgaand aan deze cursus.
Daarnaast is het hebben van basiskennis over security & techniek belangrijk. De IT-Security Foundation cursus is speciaal ontwikkeld zodat u ook de juiste technische kennis verkrijgt.

Cursusmateriaal

U ontvangt bij aanvang van de cursus het cursusmateriaal. Het cursusmateriaal is Engelstalig en de voertaal tijdens de cursus is Nederlands.

Bij de cursus zit het volgende inbegrepen:

  • De officiële ISACA® CDPSE® Review Manual
  • 12 maanden Online Subscription tot de officiële ISACA® CDPSE® Review Questions, Answers & Explanations Database
  • Aanvullend cursusmateriaal (ISACA® cursusslides, oefenvragen)
  • Proefexamen
  • Een heerlijke lunch, indien klassikaal

Bij de cursus zit het volgende niet inbegrepen:

  • Het (Engelstalige) CDPSE®-examen

Slagingsgarantie

Behaalt u onverhoopt het CDPSE®-examen niet, dan mag u bij ons gratis de opleiding (of onderdelen hiervan) opnieuw volgen. U kunt kosteloos blijven deelnemen aan de examentrainingen en de lessen indien er plaatsen beschikbaar zijn.