Van 23 tot en met 25 maart 2026 verwelkomt de stad Antwerpen het internationale congres ASIS Europe – From Risk to Resilience, het evenement voor professionals op het gebied van beveiliging, risicobeheer en bedrijfscontinuïteit. Na het recordbrekende succes van de vorige editie in Dublin, waar meer dan 1.070 deelnemers uit meer dan 50 landen samenkwamen, belooft deze editie opnieuw een mijlpaal te worden voor de Europese veiligheidssector.
ASIS Europe 2026 biedt een gevarieerd en diepgaand programma dat is ontworpen om zowel strategische inzichten als praktische tools te bieden. Door middel van keynotes, panelgesprekken, workshops en interactieve sessies wordt dieper ingegaan op actuele risico’s en de manieren waarop organisaties veerkrachtig kunnen blijven in een steeds complexer dreigingslandschap.
Het congres richt zich op het creëren van verbinding tussen professionals uit verschillende sectoren, met volop gelegenheid voor netwerken, kennisuitwisseling en samenwerking. Of het nu gaat om cyberdreigingen, supply chain risks, leiderschap in crisissituaties of ESG-gerelateerde veiligheidsvraagstukken – deelnemers krijgen de kans om zich te verdiepen in de nieuwste ontwikkelingen en best practices.
Bron: Beveiligingsnieuws.nl