
Weet jij hoe jouw organisatie zich moet wapenen tegen hacks, ransomware, of datalekken? Als manager ben je verantwoordelijk voor het beveiligingsbeleid en wellicht ook voor de investeringen in systemen om dit beleid te implementeren. Tijdens de training Security voor managers leer je aan de hand van de Certified Information Systems Security Professional (CISSP) standaard voor informatiebeveiliging alle aspecten van Security Management kennen en welke impact ze hebben op de business.
Inleiding
Vrijwel iedere organisatie heeft te maken met data, informatiesystemen en internetverkeer. Ben jij op de hoogte van de bedreigingen en risico's die hiermee gepaard gaan? Weet je hoe jouw organisatie zich zou kunnen, of zelfs moeten wapenen tegen hacks, ransomware, of datalekken? Als manager ben je verantwoordelijk voor het beveiligingsbeleid en wellicht ook voor de investeringen in systemen om dit beleid te implementeren.
Training Security voor managers
Tijdens de Training Security voor managers komen alle aspecten van het effectief voeren van een beveiligingsbeleid aan bod, zoals risico's en bedreigingen, wet- en regelgeving en beveiligingssystemen en -methoden. We volgen daarbij de CISSP (Certified Information Systems Security Professional) standaard in hoofdlijnen, waardoor je ook de terminologie leert kennen.
Zo ben je na de training Security voor managers een serieuze gesprekspartner voor IT- en beveiligingsprofessionals en ben je in staat om risico's en bedreigingen, maar ook (technische) oplossingen op waarde te schatten.
CISSP
CISSP geldt als een standaard op het gebied van informatiebeveiliging. Het is opgebouwd uit 8 domeinen, die samen de Common Body of Knowledge (CBK) vormen:
Het programma beslaat alle onderwerpen die van belang zijn voor managen, vormgeven, beheren, beveiligen, testen en monitoren van informatiesystemen.
Bedrijfstraining Security voor managers
Heb je collega's met dezelfde opleidingsbehoeften? In een bedrijfstraining kunnen wij de training volledig op maat verzorgen voor jou individueel of samen met een groep collega's. Wij kunnen een bedrijfstraining Security voor managers dan afstemmen op het beveiligingsbeleid binnen jouw organisatie.
Modulen
Tijdens de cursus Security voor managers komen de volgende onderwerpen aan bod:
| Complexity Level | |||||
|---|---|---|---|---|---|
Competences | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
| E.3. Risk Management | |||||
| E.8. Information Security Management | |||||
| E.9. Information Systems Governance | |||||